INKUBATOR IT

Beyond Investments skupia swe działania na inkubowaniu projektów będąc swego rodzaju funduszem typu seed capital. Spółka aktywnie wspiera start-up’y oraz przedsięwzięcia we wczesnym etapie rozwoju.

INKUBATOR IT

Beyond Investments skupia swe działania na inkubowaniu projektów będąc swego rodzaju funduszem typu seed capital. Spółka aktywnie wspiera start-up’y oraz przedsięwzięcia we wczesnym etapie rozwoju. Dlatego też jeśli są Państwo pomysłodawcami innowacyjnego projektu informatycznego – zapraszamy do zgłoszenia się do inkubatora Beyond Investments.

Pomoc Beyond Investments polega na zainwestowaniu kapitału w rozbudowę wartości rynkowej Państwa projektu. Dodatkowo otrzymają Państwo wsparcie merytoryczne – od konsultacji zespołu doświadczonych ekspertów IT oraz marketingu internetowego po zaplecze księgowe i prawne. Wszystkie te działania mają przyczynić się do sprawnej komercjalizacji Państwa projektu.

Od 2013 roku Beyond Investments Sp. z o.o. jest właścicielem Magazynu Proseed. Powstały w 2010 roku tytuł Proseed poświęcony jest branży start-up’owej. Skierowany do właścicieli i menadżerów firm pomaga start-up’owcom i inwestorom w znajdowaniu się nawzajem i dostarcza cennych informacji o rynku.

Masz dodatkowe pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Z radością udzielimy odpowiedzi na każde pytanie.

Kontakt

Telefon: zadzwoń

+48 604 160 511

E-mail: Napisz